Kniha návštěv

Re: Re: Re: Smekám:)

Datum: 12.04.2016 | Vložil: Marie

Prosím o kontakt na pana Nováka (léčitele)
Pokud víte napište na email : albion.wiltawska@gmail.com
Děkuji

Re: Re: Re: Re: Smekám:)

Datum: 06.05.2016 | Vložil: Šárka

Také prosím o kontakt na pana léčitele Nováka, kvůli malé dceři, je pořád nemocná, už si nevím rady. Prosím na email cojocaru.s@centrum.cz

"vyčistění bytu"

Datum: 02.06.2011 | Vložil: beraeva

Od paní Leny jsem si nechala vyčistit byt,který jsme sim pořídili k rekonstrukci.
V prázdném bytě jsme se po odstěhování původních nájemníků necítili dobře. Byla jsem proto velmi zvědavá, jak dopadnou "kouzla" paní Leny, zda se něco změní.
Po odchodu paní Leny jsem zažila nevysvětlitelné jevy.Je to velmi zajímavé, paní Leně tímto velmi děkuji, nyní se v bytě celá rodina cítíme velice dobře a příjemně.
Doporučuji všem.

Zajímavá léčba

Datum: 25.02.2011 | Vložil: Jaroslava a Vova

paní léčitelka Lena nám velice úspěšně pomáhá z různymi neduhy za což jí moc děkujeme a ostatním doporučujeme

Naše zkušenost

Datum: 23.02.2011 | Vložil: Marketa a Marcel

U paní Leny se léčíme od září 2010, Markéta Crohnovu nemoc, Marcel chronický zánět nosních dutin a bolesti v oblasti břicha. Úspěšné vyléčení Crohnovy nemoci u Leniných pacientů, ale i např. léčba ledvin či jiných orgánů včetně závažných onkologických nálezů, nás vedla k Leně jako k nejpřirozenější alternativě klasické medicíny, která v našem, ale i v mnohých dalších případech, neumí účinně pomoci. Již dnes pociťujeme zlepšení zdravotního stavu po všech stránkách, Marcelovi navíc zmizela bolest zad již po 3 sezeních. Jsme moc rádi, že se u Leny můžeme léčit, věříme tomu co dělá a na vlastní kůži pociťujeme výsledky. Doufáme, že nás bude léčit dál a můžeme doporučit všem, kteří její pomoc potřebují nebo budou potřebovat, aby jí neváhali oslovit.

Markéta a Marcel

Záznamy: 26 - 30 ze 30
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek